"Т. ПСВ-деко - ремонт квартир, будинків і будь-яких приміщень в Харкові."

Повний
спектр послуг по ремонту квартир!!!

Кто ми?

У Харкові в сфері послуг ремонту та будівництва ми працюємо вже 15 років.

Комплексний підхід до благоустрою вашого будинку або офісу дасть вам в результаті безпечний, зручний, стильний красивий і функціональний ремонт, відчуття комфорту і радості і душевного спокою! Втілюємо в життя будь-які дизайнерські рішення або Ваші фантазії використовуючи всі переваги і архітектурні можливості вашого приміщення!

Ми даємо найнадійнішу гарантію на виконані роботи, за умови роботи з якісним матеріалом. Ми надаємо допомогу в підборі, закупівлю, і доставці кращих матеріалів за вигідними цінами! Співпрацюємо з провідними постачальниками оздоблювальних матеріалів, покриття для підлоги, сантехніки та електрики, освітлення, декору і дизайну!

Кожен з наших майстрів - професіонал своєї справи, зможе прикрасити ваш ремонт своїм відповідальним виконанням роботи !.

Наша ціль

Якісний ремонт і задоволений замовник!

Наш девіз

Досконалість в кожному метрі!

Цифри говорять самі за себе

100 +
Задоволений клієнтів
1
Років досвіду
10 +
Проектів

Ремонт квартир в Харькове

ПСВ Деко успішно здійснює свою роботу по ремонту квартир в Харкові, ремонту будинків та приміщень нежитлового фонду. Ми успішно зайняли міцне місце в лідируючих позиціях ремонтних компаній за 15 річний досвід робіт. Ми однаково добре виконаємо частковий ремонт в квартирі, так візьмемося і за об’єкт під ключ.

Харківські замовники висувають високі вимоги, ми навчилися не тільки їм відповідати, але надавати необхідний сервіс і доступну ціну на ремонтні роботи. З нашим прайсом ви можете ознайомитись у вкладці послуги. Але для порівняння, квадратний метр ремонту під ключ у нас коштує 1200 гривень.

Ми самі привозимо матеріали, складаємо кошторис, робимо заміри. Оформляючи у нас ремонт приміщення, ви отримуєте знижку до 10 відсотків на будівельні матеріали. Замовляючи у нас послугу, ви довіряєте роботу професіоналам високого рівня.

З прикладами нашої роботи ви можете ознайомитись у вкладці Портфоліо. Чорнові роботи, під чистове оздоблення, укладання плитки, розводка, установка щитків все це робимо ми. Всі ці послуги можна замовити окремо, або комплексом замовивши ремонт квартир в Харкові під ключ.

Також ми робимо ремонт в новобудові квартир в Харкові. Коли беремо в роботи голі стіни, а здаємо повністю житлову квартиру. Ми створюємо проекти дизайну разом з замовником або за його бажанням і ескізами.

До речі при замовленні послуги ремонт під ключ, Ви отримуєте не тільки знижку на матеріали, а й послугу клінінг і генеральне прибирання приміщення безкоштовно.

Наші переваги:

 • всі роботи здаємо в строк;
 • завжди ввічливі;
 • доступна ціна на роботи;
 • поетапний контроль робіт замовником;
 • залишаємо після себе чистоту;
 • прибираємо за собою сміття;
 • надаємо гарантію на свою роботу.

Отже що потрібно зробити, щоб замовити послугу ремонт квартири в Харкові або іншого приміщення?

 1. Зателефонувати нам або залишити заявку на нашому сайті. Наш менеджер з Вами зв’яжеться і домовиться про час зустрічі.
 2. Заміри і огляд приміщення, виїзд замірника на місце ремонту.
 3. Складання кошторису, із зазначенням термінів і можливих тимчасових ризиків.
 4. Якщо вас влаштовує план робіт, ми якомога швидко приступаємо до роботи.

Ми працюємо за принципом – найкращий партнер це задоволений клієнт.