Ремонт під ключ Харків - квартири, будинки, офісу - 1200 грн. за м. кв.- ПСВ Декор

АКЦІЯ!!! 10% знижка на комплексний ремонт під ключ

Наші послуги

Студія Ремонту та Дизайну PSV decor надає повний спектр послуг з ремонту і дизайну нерухомості. У нас ви можете замовити, як окремі типи ремонтних робіт, так і універсальну комплексну послугу ремонту «під ключ».

Ми готові:

розробити дизайн проект інтер'єру;

виконати всі оздоблювальні роботи;

закупити будівельні матеріали і предмети інтер'єру;

організувати виготовлення меблів і комплектацію побутовою технікою;

зробити фінальну прибирання і здачу об'єкта в експлуатацію під ключ.

Ми гарантуємо:

висока якість виконаних робіт;

економію Вашого часу;

вартість будівельних матеріалів на 10% нижче вартості в гіпермаркетах;

знижки до 30% на доставку будівельних матеріалів на об'єкт;

відсутність перевитрати будівельних матеріалів завдяки точному розрахунку.

Ремонт під ключ Харків - наше основний напрямок

Ремонт під ключ основний напрямок робіт компанії ПСВ Деко, свою діяльність ми ведемо в Харкові протягом 10 років і починали, як невелика бригада з кількох людей. Але згодом ми поставили в пріоритетність якість послуг, що надаються і швидко заробили гарну репутацію для своєї компанії.

Основні принципи нашої роботи:

  • прозрачність;
  • відповідати вимогам клієнта;
  • надання гарантії на свою роботу;
  • ціна на ремонт доступна людині з середньою зарплатою;
  • швидкість здачі роботи.

Дотримуючись цих простих правил роботи, ми змогли добитися того, що отримуємо по 10-12 заявок на місяць на ремонт під ключ.

Ремонт квартир під ключ, ремонт будинків під ключ, ремонт офісу під ключ або дизайнерський ремонт під ключ в Харкові все це робимо ми.

Нас складно знайти по ключовому запиту “ремонт під ключ недорого в Харкові”, не тому що у нас дорогі ціни. Ціни у нас дуже доступні, і вони доступні для того, щоб людина з середньою зарплатою, що проживає в першій столиці України зможу дозволити собі зробити ремонт квартири під ключ.

Ні, ми робимо свою роботу якісно і тому класифікація її як недорога не підходить, доречніше сказати зробити ремонт під ключ якісно і за доступною ціною в Харкові.

Отже ми виконуємо ремонт під ключ від самого початку і до кінця, ми беремо в роботу голі стіни, і здаємо квартиру придатну до повноцінного проживання, завозь меблі і живи.

Ремонт під ключ це:

розробка макети і дизайну ремонту;
чорнові роботи;
під чистове оздоблення приміщення;
монтаж сантехніки;
установка ванни і санвузла;
прокладка систем опалення, каналізація та водопостачання;
штроби під електрику, розводка електрики по квартирі;
установка лічильника та інші електромонтажні роботи;
підключення необхідної техніки;
здача квартири в експлуатацію.

Ремонт в новобудові під ключ, ціна і етапи робіт

Найзручніше і краще робити ремонт в новобудові під ключ, ціна на нього може бути навіть нижче, ніж ціна таких робіт у вторинному житло. Новобудова, як свіжий шматок глини, з якої зручно ліпити те, що хоче замовник. Звичайно такі роботи все одно вимагають вирівнювання стін, штукатурки і попередніх чорнових робіт.

Також в новобудові потрібно з нуля прокладати електрику, робити монтаж сантехнічних труб, підведення водопостачання, в загальному робити все з нуля. Але зате ви будете першим власником цього житла, та й ціна на квартиру в новобудові, ремонт під ключ часто нижче цього у вторинному житло.

Ремонт в новобудові під ключ і ціна на нього в Харкові буде залежати від декількох факторів:

обсяг приміщення;
складність і обсяг робіт;

Мати значення для замовника буде лише кінцева ціна за квадратний метр – 1200 гривень. До речі на даний момент вона найдоступніша на ринку ремонтних послуг Харкова, якщо враховувати що ми надаємо гарантію на свої роботи.

Ремонт в новобудові зазвичай розбивається на кілька етапів:

виміри приміщення і складання попереднього кошторису;
ремонт в новобудові під ключ, якщо вас влаштує ціна кошторису;
здача роботи замовнику.

Причому середній етап розбивається на кілька підетапів, для того, щоб господар міг проконтролювати роботу і був спокійний, що все йде за планом робіт.

Ремонт під ключ, ціна на різні роботи

Як ми вже говорили вище у нас є фіксована ціна на ремонт під ключ – це 1200 гривень за квадратний метр роботи. Якщо вас цікавить частковий ремонт, або ремонт приміщення в якійсь області, ви можете зателефонувати нам для того, щоб уточнити інформацію або скачайте наш прайс, там є ціна на наші роботи.

Ми користуємося таким правилом, щоб ціна на ремонт під ключ в Харкові не була високою, але і щоб ми могли заробляти на наданні послуг. Ми не змагаємося в цінах з великим будівельними компаніями, але якість у нас залишається на рівні. Ми використовуємо сучасне будівельне обладнання, працюємо з усіма сучасними матеріалами і завжди залишаємо після себе чистоту і порядок.

Якщо ви хочете замовити ремонт під ключ ціна для вас буде нижче за 2-м факторам:

ви економите на будматеріалах – у нас є можливість купувати їх зі знижкою до 10 відсотків;
ви економите на клінінг – після закінчення ремонту під ключ в Харкові ми надаємо послуги з капітальної прибирання приміщення.

Ремонт кухні та ванної кімнати під ключ, етапи робіт і від чого залежить ціна

Часто ми отримуємо замовлення на ремонт ванної кімнати і кухні під ключ в Харкові, це може бути як спільна робота, так і окремо якийсь одне приміщення.

Такий вид ремонту включає в себе роботу з сантехніків, перепланування, якщо йде поєднання ванни і туалету.

Ми робимо:

покласти плитку;
встановити сантехнічну точку;
встановити ванну; встановити унітаз, мийку, раковину;
народний стелю;
обшивка приміщення пластиком;
демонтаж приміщення.

Ремонт під ключ ванної кімнати і кухні і ціна на нього обговорюється окремо і залежить від складності робіт, чи потрібен демонтаж або це новобудова і від умов, в яких потрібно проводити роботи.

Якщо це квартира або будинок в яких ви проживаєте ми рекомендуємо вам виїхати на час ремонту або переселитися в іншу частину будинку, так як будівельний пил від стін все одно буде і при вдиханні її може завдати шкоди здоров’ю.

Ремонт ванної та кухні під ключ в Харкові також йде з гарантією, гарантія дається на матеріали і на нашу роботу.

Ремонт будинку під ключ, ціна і скільки часу необхідно

Ремонт будинку під ключ коштує 1200 гривень за квадратний метр і по формату робіт йде за схемою, яку ми описали вище. Будинок це набагато більший простір і нам потрібно розуміти, які терміни виконання робіт потрібні замовнику. Також багато залежить, якщо це ремонт котеджу під ключ Харків і ремонт житлового будинку.

Всі ці подробиці обговорюються попередньо з замовником і ми приступаємо до робіт тільки після затвердження кошторису робіт.

Якщо у вас залишилися питання по нашій роботі ви завжди можете задати їх нам по телефону, вказаному на нашому сайті.

Залишились питання?